Instalacje elektryczne

Nasza oferta w skrócie:

 • Instalacje elektryczne.
 • Prefabrykacja rozdzielnic.
 • Przyłącza energetyczne do budynku.
 • Montaż osprzętu elektrycznego.
 • Podłączanie urządzeń elektrycznych.

Skontaktuj się z nami

Umów się na darmową wycenę

Wstęp

Czym jest instalacja elektryczna i z jakich elementów się składa większość osób w mniejszym lub większym stopniu wie. Z dobrodziejstw instalacji elektrycznej w domu korzystamy wszyscy i nie wyobrażamy sobie życia bez prądu oraz otaczających nas urządzeń elektrycznych. Lecz to co jest najważniejsze w projektowaniu instalacji, czego nie wszyscy są świadomi jest jej bezpieczeństwo.

 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo instalacji elektrycznych – sprawa bardzo często bagatelizowana (prawdopodobnie dlatego, że dzięki postępowi technologicznemu udało się wyeliminować większość problemów). Poprawnie zaprojektowana i wdrożona instalacja elektryczna zabezpieczy jej użytkowników przed porażeniem prądem elektrycznym. Dobór urządzeń o odpowiednich parametrach zabezpiecza je przed przegrzaniem, w wyniku czego zmniejsza się ryzyko ich uszkodzenia oraz co najważniejsze – zmniejsza się ryzyko wystąpienia pożaru w domu.

 

Instalacje według nas

Instalacje powinno się projektować i wdrażać według norm i według tzw. “sztuki”. “Sztuka” w przypadku tematu instalacji elektrycznych to temat rzeka, ale z grubsza można powiedzieć, że poprawne spinanie przewodów, czy układanie ich w odpowiedni sposób w ścianach potrafi zabezpieczyć przed wieloma problemami, które potencjalnie mogłyby wystąpić w przyszłości. Przykładowo układanie przewodów w ścianie po skosie być może jest w stanie oszczędzić kilka złotych, ale jeżeli zdarzy się potrzeba wywiercenia dziury w ścianie to lepiej mieć pewność, co do ścieżki po której przewody były prowadzone.

 

Dokumentacja

Po zakończeniu prac dostarczymy Ci dokumentację instalacji elektrycznej, aby ułatwić ewentualne przeróbki w przyszłości.

Jak pracujemy?

 • Przyłącze WLZ Etap 1
  Etap ten polega na wykonaniu wykopu pod przewód zasilający dom. Ułożeniu go na podsypce z piasku, przykryciu folią ochronną i zakopaniu. Jeżeli istnieje taka potrzeba wykonujemy także uziom.
 • Układanie przewodów Etap 2
  Etap ten polega na ułożeniu wszystkich przewodów wewnątrz i na zewnątrz budynku. Robimy wypusty i montujemy rozdzielnice główną.
 • Biały montaż Etap 3
  Ostatni etap polega na zamontowaniu całego oprzyrządowania elektrycznego, takiego jak: gniazdka, wyłączniki, oprawy świetlne itp..