W czym pomogą Ci fachowi elektrycy?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie nie tylko w projektowaniu, instalacji czy serwisowaniu elektryki. Możemy pochwalić się też realizacjami w zakresie automatyki (smart home) oraz szeroką wiedzą w zakresie systemów zabezpieczeń czy alarmów.

Instalacje elektryczne

Projektując instalacje elektryczne dbamy o to, aby wykonane były zgodnie z najważniejszymi zasadami sztuki tworzenia tego rodzaju układów. Stawiamy na jakość, abyście Wy mogli cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem przez kolejne lata. Poprawność w zakresie układania czy spinania przewodów to pewność, że całość będzie po prostu normalnie działać.

Wiemy ponadto, że oszczędzanie na siłę wychodzi drogo. Zawsze! Prosty przykład – jeżeli ułożymy przewody wewnątrz ściany skośnie, to jest to tańsze. Niestety, w przypadku gdyby pojawiła się konieczność zrobienia otworu w ścianie, jest ryzyko uszkodzenia instalacji. I takie przykłady można mnożyć!

Pomiary elektryczne

Jako fachowcy w dziedzinie elektryki oferujemy również konserwację układów elektrycznych – bo tym właśnie są pomiary elektryczne. Na czym polega taki przegląd? Ogólnie rzecz biorąc, sprawdzamy, czy wszystkie elementy instalacji działają poprawnie. W szczególności dotyczy to takich czynności:

Tego typu czynności należy wykonywać raz na 5 lat. Prawo wymaga również, aby pomiary robić w nowo odbieranych budynkach, jak również po wykonaniu wszelkiego typu modyfikacji w układzie elektrycznym.

Montaż domofonu i alarmów

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz swojego mienia. Tworzymy systemy kontroli dostępu. Domofony (również w wersji video), jak również wszelkiego typu czujniki czy systemy alarmowe. Wszystko to możemy dostosować do potrzeb Twojego domu oraz Twoich indywidualnych oczekiwań. Instalujemy w domach systemy antywłamaniowe, alarmy pożarowe czy też systemy ostrzegające przed zaczadzeniem i zalaniem. Realizujemy montaże tego typu rozwiązań – zaprojektujemy rozwiązania odpowiednie do potrzeb Twojego domu.

Instalacje inteligentnych domów

Marzysz o domu inteligentnym? Zobacz, co możemy Ci zaoferować:

Czy warto inwestować w inteligentny dom? Cóż, wraz z rozwojem technologii, te udogodnienia stały się po prostu zwyczajnie tańsze. Rzeczy takie jak automatycznie otwierane bramy czy też opcje ułatwiające ustawianie odpowiedniej temperatury w budynku nie są już luksusowymi dodatkami. Rozwiązania, które ułatwiają nam życie są w zasięgu ręki praktycznie każdego, kto posiada dom. A inwestycja w systemy do automatyzacji procesów w domu po prostu ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *